Wakacje w Bibliotece

Wraz z końcem lipca zakończyły się zajęcia wakacyjne dla dzieci p.h  „Wakacje w Bibliotece”. Uczestnicy w wieku od 5 do 10 lat spotykali się od wtorku do soboty w Oddziale dla Dzieci aktywnie biorąc udział w przygotowanych przez nas warsztatach. Składały się na nie przede wszystkim zajęcia literackie, edukacyjne – krzyżówki, rebusy, zagadki oraz rozwijające kreatywność zajęcia plastyczne. Wspólnie pogłębialiśmy wiedzę na wiele interesujących tematów. Nie zapomnieliśmy także o uwielbianych przez dzieci zabawach integracyjnych  i ruchowych. Powodzeniem cieszyły się też gry planszowe oraz komputerowe, dostarczające wielu pozytywnych emocji. Mamy nadzieję, że udało nam się wszystkich przekonać, że poza czekającymi na młodych czytelników książkami, w naszej bibliotece pełno jest też ciekawych i wartych uwagi atrakcji. Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do odwiedzania nas również w roku szkolnym.