Przygoda w bibliotece

To tytuł cyklu zajęć, które odbyły się w okresie ferii zimowych ( 18 – 29 stycznia ) w Oddziale dla Dzieci. Młodzi czytelnicy miło i pożytecznie spędzili wolny czas uczestnicząc w zabawach, grach, konkursach, zajęciach literackich i plastycznych. Dużą atrakcją była wizyta p. Anny Kupińskiej z Katolickiego Radia Podlasie.

Zapraszamy za rok na kolejne ferie w bibliotece!

[wpaudio: url=”http://biblioteka.lukow.pl/pliki/radio.mp3″ text=”Wywiad przeprowadzony w bibliotece” dl=”0″]

Program zajęć Ferii w Bibliotece 2011

18.01. „Poznajmy się bliżej” zabawy integrujące grupę
19.01. „W krainie Wiecznych Lodów” poznajemy książki o regionach podbiegunowych oraz o tematyce zimowej.
20.01. „Czy wiesz wszystko o bibliotece i jej zbiorach?” gra terenowa
21.01. „Laurka dla babci i dziadka” zajęcia literacko – plastyczne
22.01. „Zimowe łamania głowy” rozwiązywanie krzyżówek, zagadki, mini – konkursy
25.01. „Zwierzęta czekają na pomoc” pogadanka n.t. jak mądrze dokarmiać zwierzęta, zabawy ruchowe.
26.01. „Niezwykła Europa” poznajemy ciekawostki z krajów europejskich oraz gry i zabawy dzieci innych narodów
27.01. „Jeden z dziesięciu” (tele)turniej, zabawy ruchowe
28.01. „Moje wymarzone ferie zimowe” zajęcia plastyczne