Cała Polska Czyta Dzieciom

11 maja w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” Miejska Biblioteka Publiczna we współpracy z Łukowskim Ośrodkiem Kultury zorganizowała imprezę dla dzieci, w programie której były: spektakl w wykonaniu aktorów Teatru „Scena Abecadło” z Krakowa pt. „Awantury w bibliotece”, czytanie wierszy przez Roberta Dołęgę – radnego Rady Miasta Łuków i Sławomira Żyłkę – pracownika ŁOK oraz mini konkurs plastyczny dotyczący obejrzanego przedstawienia i wysłuchanych utworów. W przedstawieniu Królewna Śnieżka i sierotka Marysia spierając się między sobą i z dziećmi przekonywały, że książki należy czytać i szanować.

W imprezie uczestniczyły dzieci z klas I a, II b, II d, III a ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Łukowie. Łączna liczba uczestników 98.

Cała Polska Czyta Dzieciom

Spektakl – „Awantury w bibliotece”

Mini konkurs plastyczny