„Spotkania z pasjami” – Autostopem przez świat

26 czerwca odbyło się kolejne „Spotkanie z pasjami”. Tym razem w bibliotece w Bolesławcu, gdzie gościła Pani Teresa Bancewicz, która na emeryturze zaczęła zwiedzać świat autostopem. Odważyła się na tą formę podróży, gdyż skromna emerytura nie pozwalała jej na wykupowanie wycieczek z biur podróży. Pierwszymi krajami jakie odwiedziła była ziemia skandynawska i kraje pribałtyckie oraz Oman i Kuba. Pani Teresa podróżuje aby znaleźć spokój i szczęście, poznawać nowych ludzi i ich kulturę. ”Nie każdy może podróżować, ale każdy powinien mieć jakąś pasję w życiu i satysfakcję z tego” – powiedziała Pani Teresa  na koniec spotkania.

Na kolejne „Spotkanie z pasjami”  zapraszamy 17 lipca o godz. 11.00 gdzie gościem będzie Danuta Płatek – stylistka niezwykłych fryzur.