„Spotkania z pasjami” – Lubię gdy ludzie są zadowoleni

maruszczak

6 listopada w Czytelni dla Dorosłych odbyły się już po raz dwunasty „Spotkania z pasjami”. Bohaterką była Pani Elżbieta Maruszczak – pracownik Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie, która od ponad 10 lat przygotowuje, realizuje, wspomaga i rozlicza projekty lokalne, regionalne, krajowe  i międzynarodowe. Pani Maruszczak opowieść o sobie zaczyna od stwierdzenie „lubię gdy ludzie są zadowoleni”. To właśnie ta myśl – działanie na rzecz innych towarzyszy jej w kształtowaniu pasji i swojej ścieżki zawodowej. Podczas spotkania dowiedzieliśmy się co to jest grywalizacja. Pani Elżbieta z wielką pasją opowiedziała nam o „Planecie zapomnianych książek” – grze eksperymentalnej „Biblioteka – Twój czas, Twoje miejsce”. Dzięki Fundacji Orange transmisję zobaczyło 8 osób.

Na kolejne „Spotkania z pasjami” zapraszamy 20 listopada o godz. 11.00.
Gościem będzie Ewa Bem.