Konkurs prasowo – czytelniczy p.h. „ Jan Twardowski – kapłan, poeta, prozaik”

Ks_-Jan-Twardowski-440x300

Z okazji 100 rocznicy urodzin ks. Jana Twardowskiego Miejska Biblioteka Publiczna im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie ogłasza już po raz ósmy konkurs prasowo – czytelniczy. Ma on charakter otwarty.

W konkursie mogą wziąć udział czytelnicy bibliotek i mieszkańcy powiatu łukowskiego. Ankieta z pytaniami będzie zamieszczona w kilku kolejnych numerach „Wspólnoty Łukowskiej”, dostępna w MBP oraz na stronie internetowej biblioteki : biblioteka.lukow.pl. Pracownicy biblioteki udzielą pomocy w znalezieniu odpowiedzi na pytania konkursowe. Losowanie nagród odbędzie się 15 maja 2015 r. o godz. 10.30 w Czytelni dla Dorosłych MBP. Wyniki zostaną zamieszczone 2 czerwca 2015 r. na łamach „Wspólnoty Łukowskiej”, na tablicy ogłoszeń w bibliotece, w Telewizji Master TV oraz na stronie internetowej. Odpowiedzi na pytania wraz z danymi osobowymi tj. imieniem, nazwiskiem, wiekiem, dokładnym adresem oraz numerem telefonu należy składać do 9 maja 2015 r. w siedzibie biblioteki lub nadesłać na adres : Miejska Biblioteka Publiczna im. Henryka Sienkiewicza, ul. Wyszyńskiego 24, 21-400 Łuków. Decyduje data stempla pocztowego.

Pytania do konkursu (PDF)