Konkurs prasowo – czytelniczy wiedzy o Adamie Chmielowskim i Honoracie Koźmińskim

Uchwałą Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej rok 2017 został ogłoszony Rokiem Adama Chmielowskiego  i Honorata Koźmińskiego. Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza czytelników biblioteki i mieszkańców powiatu łukowskiego do udziału w czytelniczo – prasowym konkursie wiedzy o polskich zakonnikach. Kupon z pytaniami będzie zamieszczona w kilku kolejnych  numerach „Wspólnoty Łukowskiej”, dostępna w MBP i filiach oraz na stronie internetowej biblioteki www.biblioteka.lukow.pl  Pracownicy biblioteki udzielą pomocy w znalezieniu odpowiedzi na pytania konkursowe. Lista laureatów zostanie ogłoszona 9 maja 2017 r. na łamach „Wspólnoty Łukowskiej”, na tablicy ogłoszeń w Bibliotece, w Telewizji Master TV oraz na stronie internetowej biblioteki. Odpowiedzi na pytania wraz z danymi : imię, nazwisko, wiek, dokładny adres, telefon, należy składać do 29 kwietnia 2017 r. w siedzibie Biblioteki lub nadesłać na adres : Miejska Biblioteka Publiczna im. H. Sienkiewicza, ul. Wyszyńskiego 24, 21-400 Łuków.  Decyduje data stempla pocztowego.

Loader

EAD Logo