III Noc Bibliotek

W sobotę 3 czerwca  2017 r. w naszej bibliotece odbyła się III Noc Bibliotek pod hasłem „Czytanie porusza”. To akcja promująca czytelnictwo i biblioteki. Ponad 1350 bibliotek w całej Polsce tego wieczoru czekała na czytelników z różnymi programami.  Noc Bibliotek w naszej placówce rozpoczęła się pokazem prezentacji multimedialnej „Joseph Conrad Korzeniowski – pisarz, publicysta, marynarz. Następnie odbyło się spotkanie autorskie z Zofią Kamolą, która przedstawiła swój Almanach poetycki . Tłem do spotkania była muzyka w wykonaniu uczniów : Gabriela Pawlik – saksofon i  Patryk Rzewuski – skrzypce. Tego wieczoru można było również zwrócić przetrzymane książki bez płacenia kary. Na następną Noc Bibliotek zapraszamy za rok.