Narodowe Czytanie 2018

W sobotę, 8 września 2018 r. nasza Biblioteka wzorem lat ubiegłych włączyła się w ogólnopolską akcję Narodowego Czytania ogłoszoną przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Impreza odbyła się przy pięknej, słonecznej pogodzie na placu Solidarności i Wolności, gdzie czytano powieść Stefana Żeromskiego „Przedwiośnie”.  W tym roku  fragmenty powieści czytali : Burmistrz Miasta Dariusz Szustek, poseł na Sejm RP Krzysztof Głuchowski, przedstawiciele lokalnych samorządów, straży pożarnej, policji, placówek kultury i oświaty, czytelnicy, uczniowie oraz  bibliotekarze. Każdy kto przyniósł podczas imprezy egzemplarz powieści Stefana Żeromskiego otrzymał stempel okolicznościowej pieczęci związanej z tegorocznym Narodowym Czytaniem.

Magnes TV:

Master TV Łuków: