„Na 100 Niepodległa” – lekcje biblioteczne

W ostatnich dniach młodzież łukowskich szkół podstawowych i średnich uczestniczyła w realizowanym w ramach Projektu „Biblioteka – Dzieci i Młodzież – Seniorzy. Wspólnie przeżywamy Rok 100- lecia Niepodległości” cyklu lekcji bibliotecznych na temat: „Święto Niepodległości – nasza lekcja historii”, „Jak odradzała się Rzeczpospolita, „Polskie kobiety: Matki, żony, obywatelki – setna rocznica równouprawnienia”. Zajęcia przeprowadził Kierownik Filii nr 1 – Pan Mariusz Chudek.

Zainteresowanych udziałem w proponowanych lekcjach historii naszego kraju zapraszamy do kontaktu z biblioteką.

Działanie realizowane w ramach konkursu grantowego „Na 100 Niepodległa”, którego organizatorem jest Fundacja BGK im. J.K. Steczkowskiego

Podlasie24.pl – lekcje w bibliotece

lukow.pl – „Na 100 Niepodległa” – lekcje biblioteczne