Z wizytą u najmłodszych przedszkolaków z grupy „Biedronki” Oddziału przedszkolnego w Szkole podstawowej Nr 5

We wtorek 21 Grudnia Pani bibliotekarka z filii Nr2 Miejskiej Biblioteki Publicznej, odwiedziła najmłodszą grupę 3- latków „Biedronki” Oddziału Przedszkolnego w Szkole Podstawowej Nr5 w Łukowie.

Podczas spotkania Pani z Biblioteki przeczytała dzieciom bajkę z księgozbioru Oddziału dla dzieci „Opowieści przy kominku”. Pięknie zilustrowana książka i ciekawa historia rodziny niedźwiedzi polarnych, która zawitała pod pałac Świętego Mikołaja.

Dzieciom bajka tak bardzo się spodobała, że obiecały rychłe odwiedziny naszej biblioteki by poznać inne ciekawe książki. Serdecznie dziękuję wychowawczyniom z grupy „Biedronki” za zaproszenie i mile spędzony czas.