Filia Nr 2 dołączyła do świętowania Dnia Kubusia Puchatka

Miejska Biblioteka Publiczna, placówka Filii Nr 2 dołączyła do świętowania Dnia Kubusia Puchatka.18 stycznia ten najsłynniejszy mieszkaniec Stumilowego Lasu obchodzi swoje urodziny. Data wybrana została nieprzypadkowo, na ten dzień przypadają bowiem urodziny autora przygód Kubusia – Alana Alexandra Milne’a. Z tej okazji Pani bibliotekarka z Filii Nr 2 wraz z pluszowym Kubusiem Puchatkiem wybrała się z wizytą do Grupy „Słoneczka” Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej Nr 5.

Pani bibliotekarka przygotowała quiz polegający na odgadywaniu bohaterów oraz miejsc  pobytu misia w Stumilowym Lesie. Przedszkolaki  aktywnie uczestniczyły w zabawie i trafnie odpowiadały na zagadki. Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci zostały obdarowane słodkimi upominkami, nie zabrakło miodku oraz Dyplomu „Przyjaciela Kubusia Puchatka.