Konkurs wiedzy pod hasłem „Kardynał Stefan Wyszyński – Prymas Tysiąclecia”

Rok 2022 Władze Miasta Łuków ogłosiły Rokiem Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Z tej okazji zapraszamy czytelników Biblioteki, mieszkańców powiatu łukowskiego do udziału w powiatowym konkursie czytelniczo – prasowym   pod hasłem ”Kardynał Stefan Wyszyński – Prymas Tysiąclecia”. Ankieta  z pytaniami będzie zamieszczona w kilku kolejnych  numerach „Wspólnoty Łukowskiej”, dostępna w MBP i filiach oraz na stronie internetowej biblioteki www.biblioteka.lukow.pl.

Lista laureatów zostanie ogłoszona w Tygodniu Bibliotek, 10 maja 2022 r. na łamach „Wspólnoty Łukowskiej”, na tablicy ogłoszeń w Bibliotece, w Telewizji Master  oraz na portalu społecznościowym i stronie internetowej Biblioteki. Wypełnioną ankietę wraz z danymi należy składać do 30 kwietnia 2022 r.,  w siedzibie Biblioteki lub nadesłać na adres : Miejska Biblioteka Publiczna  im. H. Sienkiewicza, ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 24, 21-400 Łuków. Decyduje data stempla pocztowego.