Kwietniowe spotkanie DKK

Jeszcze nie opadły emocje po spotkaniu autorskim z Joanną Jax w naszej Bibliotece – a my ponownie zagłębiliśmy się w świat bohaterów jej powieści. Wszystko to za sprawą kwietniowego spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki, poświęconego twórczości tej pisarki.

Joanna Jax (właśc. Joanna Jakubczak) to autorka bestsellerowych powieści obyczajowych i romansów z historią w tle. Napisała już ponad 40 książek i ma w swoim dorobku kilka cykli powieściowych: „Saga von Becków”, „Zemsta i przebaczenie”, „Zanim nadejdzie jutro” czy też „Prawda zapisana w popiołach”. Zadebiutowała w 2014 roku powieścią „Dziedzictwo von Becków”, które zachwyciło zarówno recenzentów, jak i czytelników. Kolejne powieści ugruntowały status Joanny Jax jako pisarki.

Klubowiczki, które przeczytały różne książki z bogatej palety twórczości pani Joanny, były zgodne w swoich opiniach – to się czyta jednym tchem! Te emocje, te przesłania, a nawet prawdy historyczne zawarte na kartach powieści, umiejętnie wplecione w miłości i intrygi gwarantują sukces czytelniczy…

Członkinie DKK zwróciły też uwagę na to, iż dorobek pisarki jest imponujący,  jak na 10 lat pisania (zaledwie)

Na kolejnym spotkaniu DKK – 23 maja – będziemy omawiać jedną z powieści Frederika Backmana, a mianowicie „Mężczyzna imieniem Ove”.

Skip to content