Spotkanie autorskie w ramach DKK z Tadeuszem Chudeckim

Aktor i podróżnik w Bibliotece? – czemu nie… tym bardziej, że będzie to Pan Tadeusz Chudecki, znany z seriali i filmów, a także z zamiłowania do podróży. Dzięki zdobytym wrażeniom, utrwalił na kartach swych książek sposoby i tricki na fajne i niedrogie podróżowanie – „Tylko ja Wam powiem, jak dojechać do każdego miejsca do którego chcecie a do tego powiem, jak zrobić to wygodnie, praktycznie, miło i nie prosząc żyrantów o pożyczkę”.

Spotkanie autorskie z tym popularnym obieżyświatem już 12 czerwca w naszej Książnicy, o godz.13.00. Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie odbędzie się w ramach DKK i jest dofinansowane ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.