Spektakle teatralne dla dzieci

20 maja w Oddziale Dziecięco – Młodzieżowym oraz Filii Nr 1 dzieci z łukowskich szkół podstawowych obejrzały dwa spektakle teatralne w wykonaniu aktorów z Teatru Edukacji i Profilaktyki „MASKA” z Krakowa. Spektakl „Wielka ucieczka” to bajka o zasadach bezpieczeństwa, która wskazuje widzom odpowiednie wzorce zachowań. Przedstawienie „Rycerz i bestia” porusza problem ochrony środowiska, utrzymania porządku oraz higieny osobistej. Spektakle zawierały wiele treści edukacyjnych i wychowawczych, które przekazane były w bardzo jasny sposób. Była to doskonała lekcja, a jednocześnie wspaniała zabawa.

Spektakle zrealizowano w ramach edukacji ekologicznej ze Środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

eko1