Wakacje z Miejską Biblioteką Publiczną

Lipiec dobiegł końca, a tym samym zakończyły się zajęcia organizowane w naszej placówce w ramach akcji „Wakacje z Miejską Biblioteką Publiczną”. W Oddziale dla Dzieci od wtorku do soboty spotykały się dzieci w wieku 5 – 11 lat, które spędzały wolny od szkoły czas w domu, bądź przyjechały na wakacje do dziadków. Zajęcia przez nas organizowane pozwoliły na aktywne i twórcze spędzenie wolnego czasu, zawarcie nowych znajomości oraz poszerzenie wiedzy na różnorodne tematy. Nie zabrakło również zabaw ruchowych, podczas których uczestnicy wspaniale się zintegrowali. Sprzyjająca pogoda pozwoliła, aby część proponowanych zajęć odbyła się na dworze, na placyku za biblioteką. Ponadto codziennie dzieci korzystały z gier planszowych i komputerowych.

Wszystkim dzieciom dziękujemy za aktywne uczestnictwo w zajęciach. Nie zapominajcie o bibliotece również w roku szkolnym!!!