XIII Powiatowy Konkurs Plastyczny

10 maja 2012 r. odbyło się podsumowanie XIII Powiatowego Konkursu Plastycznego pod hasłem:

” Biblioteka – przyjazna przystań „

Do naszej placówki przybyli wówczas uczestnicy konkursu, rodzice, nauczyciele oraz przedstawiciele władz Miasta i Powiatu – Krzysztof Jodełko, Edward Leśniak, Henryk Tymosz, Mariusz Burdach.

Uroczystość uświetniła inscenizacja w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej w Mikłusach dotycząca bezpieczeństwa na drodze.

Na konkurs wpłynęło 197 prac plastycznych wykonanych różnymi technikami, w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły średnie, z 15 placówek oświatowych powiatu łukowskiego.



Komisja dokonała przeglądu wszystkich prac i postanowiła przyznać 45 osobom nagrody i wyróżnienia, biorąc pod uwagę walory plastyczne, pomysłowość, samodzielność, estetykę oraz przesłanie hasła konkursu.

w kategorii klas I – III szk. podst.

I miejsce
  • Aleksandra Ciężka SP Nr 1
  • Jakub Robak kl. II Koło Plastyczne w Krynce
  • Zuzanna Chruściel kl. I e SP Nr 1
II miejsce
  • Jakub Wierzchowski kl. II b SP Nr 1
  • Wiktoria Zawadzka kl. II a SP Nr 4
  • Patrycja Kucharska kl. I SP Nr 1
III miejsce
  • Kinga Chmielewska kl. III d SP Nr 1
  • Julia Leszek kl. II b SP Nr 1
  • Adrianna Sadło kl. III a SP w Zalesiu

wyróżnienia:

  • Weronika Owczarska kl. I c SP Nr 4
  • Zuzanna Bednarczyk kl. III d SP Nr 4
  • Zuzanna Zborowska kl. III a SP Nr 1
  • Agata Perka kl. III a SP Nr 1
  • Marta Zarzycka kl. II f SP Nr 1
  • Nadia Sujka kl. I c SP Nr 1
  • Pola Pasikowska kl. III b SP Nr 1
  • Hanna Ławecka kl. II SP w Mikłusach
  • Klaudia Wierzejska kl. III SP w Jakuszach
  • Matylda Łukaszewska kl. I a SP Nr 1
  • Jakub Gryczka kl. I c SP Nr 1
  • Karolina Cabaj kl. I SP Nr 1
  • Bartosz Osiak kl. III a SP w Zalesiu
  • Julia Kamińska kl. III d SP Nr 1
  • Arkadiusz Łukasik kl. III d SP Nr 4
  • Maciej Mościcki kl. III d SP Nr 4
  • Julia Puszcz kl. III a SP Nr 1
  • Bartosz Makowski kl. I a SP Nr 4
  • Martyna Gurdziel kl. III a SP Nr 1

w kategorii klas IV – VI szk. podst.

I miejsce
  • Karolina Krasuska kl. VI SP w Mikłusach
II miejsce
  • Ola Kopeć kl. V a SP Nr 5
III miejsce
  • Kinga Dudek kl. IV SP w Szyszkach

wyróżnienia:

  • Julia Szczygieł kl. V Filia GBP w Krynce
  • Łukasz Gałach kl. VI c SP Nr 5
  • Natalia Pogonowska kl. V a SP Nr 5
  • Martyna Kozłowicz kl. V b SP Nr 1
  • Kamila Celej kl. V SP w Kisielsku
  • Bartosz Graf kl. V Koło Plastyczne w Krynce
  • Paulina Romańczyk kl. V ZS w Dąbiu

w kategorii klas I – III gimnazjum

I miejsce
  • Dominika Bartnikiewicz Gimn. Nr 2
II miejsce
  • Weronika Kożuch kl. I d Gimn. Nr 2
III miejsce
  • Angelika Urbanek ZO w Starych Kobiałkach

wyróżnienia:

  • Oliwia Rzążewska kl. II b Publ. Gimn. w Trzebieszowie
  • Katarzyna Piskorz kl. I b ZO w Starych Kobiałkach
  • Emilia Kachniarz kl. II c Gimn. nr 3

w kategorii szkoły średnie

wyróżnienie:

  • Weronika Śledź kl. II a I LO w Łukowie


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com