Stanisław Moniuszko – wielki polski kompozytor

We wtorek, 19 listopada Oddział dla Dzieci odwiedziła grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej Specjalnej dla Uczniów Niepełnosprawnych w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. M. Konopnickiej w Łukowie. Uczniowie wraz z paniami: Renatą Bednarczyk, Bożeną Tryboń, Ewą Bajora i Renatą Mościcką przybyli do biblioteki na zajęcia pt. „Stanisław Moniuszko – wielki polski kompozytor”. Podczas spotkania uczestnicy obejrzeli prezentację o życiu i twórczości kompozytora, wysłuchali fragmentów utworów „Straszny dwór” oraz „Prząśniczka” oraz wykonali zadania związane ze zdobytymi informacjami. Zajęcia odbyły się w ramach obchodów Roku Moniuszki.

ZSSŁuków.pl – Lekcja w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. H.Sienkiewicza w Łukowie