9 czerwca w Oddziale dla Dzieci odbyło się podsumowanie XII Powiatowego Konkursu Plastycznego pod hasłem:
Uroczystość swoją obecnością uświetnili: Burmistrz Miasta – Dariusz Szustek, kierownik Referatu Pozyskiwania Środków Pozabudżetowych i Promocji Miasta – Anna Kicińska, radni Rady Powiatu – Henryk Tymosz i Andrzej Soćko.
Na konkurs wpłynęło 140 prac. Nagrody zwycięzcom i wyróżnionym wręczyli: Burmistrz Miasta – Dariusz Szustek i radny Rady Powiatu – Andrzej Soćko.
Lista Nagrodzonych
Kategoria klasy I – III szk. podst.
I miejsce
- Karolina Mazur ~ klasa III. Koło plastyczne w Krynce
II miejsce
- Magdalena Kostjan ~ klasa III d. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łukowie
- Emilia Żondełek ~ klasa II b. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łukowie
III miejsce
- Karolina Wiącek ~ klasa III d. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łukowie
- Julia Domańska ~ klasa II d. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łukowie
- Wojciech Winiarski ~ klasa I f. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łukowie
wyróżnienia
- Aleksandra Dylak ~ klasa II c. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łukowie
- Wiktor Szczygielski ~ klasa I b. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łukowie
- Jakub Janasz ~ klasa III d. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łukowie
- Wiktoria Opalińska ~ klasa III d. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łukowie
- Katarzyna Krut ~ klasa III d. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łukowie
- Anastazja Klimiuk ~ klasa II c. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łukowie
- Weronika Wysokińska ~ klasa II b. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łukowie
- Sylwia Rzewuska ~ klasa I c. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łukowie
- Katarzyna Jędrzejkowska ~ klasa III d. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łukowie
- Wiktoria Sosnowska ~ klasa I f. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łukowie
- Kinga Chmielewska ~ klasa II d. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łukowie
- Alicja Piros ~ klasa II e. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łukowie
Kategoria klasy IV – VI szk. podst.
I miejsce
- Milena Sadło ~ klasa IV. Koło plastyczne w Krynce
II miejsce
- Julia Kozakiewicz ~ klasa V. Szkoła Podstawowa w Celinach
III miejsce
- Martyna Kozłowicz ~ klasa IV b. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łukowie
wyróżnienia
- Agnieszka Niewęgłowska ~ klasa V. Szkoła Podstawowa w Mikłusach
- Konrad Mateńko ~ klasa IV b. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łukowie
- Anna Pniewska ~ klasa IV c. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łukowie
- Małgorzata Niewęgłowska ~ klasa V. Szkoła Podstawowa W Mikłusach
- Izabela Kozioł ~ klasa IV. Koło plastyczne w Krynce
- Julia Szczygieł ~ klasa IV. Koło plastyczne w Krynce
Kategoria klasy I – III gimnazjum
I miejsce
- Izabela Adamczyk ~ Gimnazjum Nr 2 w Łukowie
II miejsce
- Martyna Grams ~ Gimnazjum Nr 2 w Łukowie
III miejsce
- Tomasz Świeczak ~ Zespół Placówek w Łukowie
wyróżnienia
- Aleksandra Dados ~ Gimnazjum Nr 2 w Łukowie
- Magdalena Kicińska ~ Gimnazjum Nr 2 w Łukowie
- Katarzyna Szcześniak ~ Gimnazjum Nr 2 w Łukowie
- Martyna Bieniek ~ Zespół Placówek w Łukowie