Jesienny wieczór w bibliotece

25 października o godz. 20.00 w Czytelni dla Dorosłych odbyło się spotkanie pod hasłem „Jesienny wieczór w bibliotece”. W miły nastrój wprowadził zebranych koncert Kuby Michalskiego – wokalisty, kompozytora, założyciela zespołu „Cotton Cat”. Piosenki do wierszy wielkich poetów oraz ballady Leonarda Cohena wytworzyły w bibliotece niezwykłą atmosferę. Pomimo późnej pory uczestnicy koncertu włączali się do wspólnego śpiewu.
Wykonawca bisował na życzenie, a po koncercie można było zakupić płyty z jego autografem.
W drugiej części spotkania pt.: „Masala tea”, bibliotekarka – Iwona Domańska zabrała słuchaczy w podróż po Indiach. Na początku uczestnicy degustowali herbatę zaparzoną tradycyjnie z przyprawą masala, a następnie zaprezentowane zostały zdjęcia z wycieczki.